Endüstriyel Depolama

Hakkımızda

2010 yılında kargo sektörü ile faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz, 2010 yılından bugüne kadar parsiyel taşımacılık, Mikro dağıtım ve dedike araç hizmetleri üzerine müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamızın içerisinde birlikte çalıştığı ve çözüm ortağı olarak hizmet verdiğimiz bir çok kurumsal firma mevcuttur her bir firmamız bizler için çok değerli ve çok önemlidir.

Arge çalışmalarımızı ve ekibimizi bu yönde profesyonel olarak yetiştire bilmek daha profesyonel hizmet vere bilmek için eğitimler aldırıyoruz. Amacımız bu alanda Ülkemizin en iyi en gözde çözüm ortağı ola bilmektir.

Tekstil, hazır giyim, ayakkabı, medikal, otomotiv yedek parça, hızlı tüketim, mağazacılık , elektronik, promosyon vb. birçok sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarına sunduğu yaratıcı çözümler ile rekabet üstünlüğü sağlayan Topuzlar Lojisitik, hammadde tedariğinden ürün dağıtımına ve depo içi katma değerli hizmetlerinden ters lojistik hizmetlerine kadar tedarik zincirinin tüm aşamalarında iş ortaklarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Fillo Lojistik L1 yetki belgesine sahiptir.

Misyonumuz

Güvenilir hızlı sağlıklı ve zamanında kaliteli hizmetle özelikle kendi sektöründe referans olmuş kurumsal firmalara yönelik satış öncesi ve satış sonrası müşteri odaklı hizmetler sunmak.

Vizyonumuz

Toplam Tedarik Zinciri yönetiminde müşterilerine görünen ve görünmeyen ihtiyaçlar için yaratıcı çözümler sunan ve rekabet üstünlüğü yaratan tek lojistik iş ortağı firma olmak.

Değerlerimiz

  • Birliktelik

  • Uzmanlık

  • Yaratıcılık

  • Çözümlerde Özgünlük

  • Kaliteli Hizmet

  • Müşteri Odaklılık

  • Güvenilirlik

  • Sorumluluk

WhatsApp Image 2022-04-07 at 12.45.28.jpeg
WhatsApp Image 2022-04-07 at 12.45_edited.jpg

Hedefimiz

TOPUZLAR LOJİSTİK olarak müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumumuzun güvenliğini sağlamak önceliğimizdir. Sürekli eğitimin önemini anlıyor ve güvenlik bilgimiz, deneyimli kadromuz ve her yıl endüstri standartlarını aşma becerimizle gurur duyuyoruz. Mükemmel Araç Filomuz taşıyıcı güvenlik derecelendirmeleri ve düşük kaza sıklıkları oluşturduk ve sürekli olarak sürdürüyoruz.

Şirket olarak, sağlam bir güvenlik performansı geçmişine sahibiz ve sürücü filomuzun ve araç bakım personelimizin özveri ve profesyonelliği sayesinde güvenlik ve uygunluk alanında lider olmaya devam edeceğiz.

35 Günlük

Operasyon

45 Eğitimli

Personel

12 Yeni

Hizmet Alanı

Depomuzda yer alan her ürünü derecesinde saklıyor sizlere sağlıklı ürünler ulaştırıyoruz